Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Odpowiedzi
18.06.2014

Treść wiadomości: Panie Starosto do czego Pan doprowadził w szpitalu że po 35 latach pracy nie mam na chleb? Jak Pan nadzoruje dzierżawę szpitala?
Wysłał: pielęgniarka

Kiedy Panie Starosto dostaniemy wypłaty w szpitalu bo nie mamy nawet na miskę ryżu za Pana rządów
Wysłał: pracownik

To co dzisiaj stało się w szpitalu jest nie tylko złe, ale wręcz haniebnie ,że załoga nie otrzymała poborów. Jest mi wstyd, że dzierżawca nie potrafił podjąć odpowiednich kroków aby pracownicy mogli otrzymać pensję.

W poniedziałek spotkałem się z załogą szpitala, by przedstawić jego uczestnikom działania jakie powiat poczynił w tym temacie. Z tego co wiem zaległe pieniądze zostały przekazane na konta pracowników. Faktem jest , że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.


Dlaczego ze szpitala w Opatowie zrobił Pan takie bagno ?

Wysłał: gość

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że zrobiłem ze szpitala bagna. Budowa szpitala dobiegła końca, po prawie 30 latach. Koszty inwestycji wynosił 20 mln zł. Stary szpital został przeniesiony do nowego.

Pracownicy doskonale widzą jakie mieli warunki pracy a jakie mają teraz. Również pacjenci mogą ocenić warunki leczenia w nowym szpitalu ,a jakie były w starym .

Dzięki zrealizowanej inwestycji mamy ogromną powierzchnię do zaadaptowania na potrzeby naszych mieszkańców. Zagospodarowanie całego szpitala umożliwi nam na stworzenie od 80 do 150 nowych miejsc pracy .

Doskonale wiemy , że dzierżawca ma problemy ,wobec czego samorząd powiatowy będzie musiał podjąć odpowiednie kroki w tej kwestii. O podjętej decyzji w pierwszej kolejności zostanie poinformowana załoga wraz z dzierżawcą lecznicy, a dopiero forum.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 89

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj155
Wczoraj301
Tydzień456
Miesiąc5640
Wszystkie641326

Logowanie