Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Kolejna sesja Rady Powiatu w Opatowie

W środę, 31 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Opatowie odbyła się XXXIII sesja Rady Powiatu, na której radni podjęli cztery  projekty uchwał oraz podjęli stanowisko w sprawie obrony polskiej samorządności terytorialnej w Polsce.

Po rozpoczęciu sesji Rady Powiatu przez przewodniczącego Rady, Zbigniewa Wołcerza i przyjęcia porządku obrad nastąpiła okresowa informacja o pracy Zarządu Powiatu pomiędzy sesjami, którą przedstawił starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk. Następnie swoje interpelacje i wolne wnioski złożyli radni Rady Powiatu w Opatowie.

W dalszej części obrad radni podjęli uchwałę w zmiany uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Opatowskiego na 2017 rok oraz w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Opatowskiego na lata 2017 - 2027. Jednogłośnie również przyjęto uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie hipoteki na nieruchomości i przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej dla Powiatu Opatowskiego za rok 2016.

Podczas ostatniego posiedzenia radni nie jednogłośnie podjęli również stanowisko w sprawie obrony polskiej samorządności terytorialnej w Polsce oraz poparcia Karty Samorządności.

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj301
Tydzień309
Miesiąc5493
Wszystkie641179

Logowanie