Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Wycieczka do stolicy

wycieczka.do.warszawy.17.sejmu 33Grupa podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Niemienicach zwiedziła podczas wycieczki stolicę Polski - Warszawę.

 

 

 

Grupa uczniów SOSW w Niemienicach swoją wizytę w Warszawie rozpoczęła od zwiedzania Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Kolejnym punktem wycieczki była siedziba redakcji Polskiego Radia, gdzie uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić pomieszczenia Polskiego Radia i zobaczyć, jak przygotowuje się program "od kuchni". Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Stadionu Narodowego.

- Po wejściu do budynku czekała nas miła niespodzianka, na wyświetlaczu pojawiła się informacja "Witamy miłych gości z Niemienic". Już sam widok ogromnej budowli wprawiał wszystkich uczestników w zachwyt i podziw. Zwiedziliśmy tam szatnie sportowców, gdzie każdy mógł zrobić sobie zdjęcie przy koszulce polskiej reprezentacji sportowej. Następnie wejściem zawodników udaliśmy się na murawę stadionu, wszystkim zaparło dech w piersi na widok wielkości stadionu i ilości miejsc siedzących dla widzów. Wyczerpani ale szczęśliwi wróciliśmy do samochodu i udaliśmy się w drogę powrotną do domu – relacjonuje Bożena Chodorek, dyrektor SOSW w Niemienicach.

Wycieczka była możliwa dzięki wsparciu finansowemu firmy Provident Polska SA, w ramach projektu wolontariuszy "TAK! Pomagam!".

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj69
Wczoraj154
Tydzień1918
Miesiąc6009
Wszystkie633592

Logowanie