Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Znany pięściarz trenował uczniów ZS nr 1 w Opatowie

Boks Masternak 04 2017 0001Inspirujące spotkanie i energetyczny trening z bokserem tak uczniowie opatowskiego Zespołu Szkół nr 1 relacjonują wizytę znanego boksera Mateusza Masternaka w swojej szkole.

 

 

Młodzież ZS nr 1w Opatowie z wielką radością i nieukrywaną przyjemnością powitała w murach swojej szkoły mistrza boksu pana Mateusza Masternaka. Spotkanie ze słynnym sportowcem było dla uczniów wspaniałą lekcją miłości do sportu i wytrwałym dążeniu do wytyczonego celu.

Pięściarz dzielił się z młodymi słuchaczami swoimi wspomnieniami dotyczącymi drogi do ringu, którą wybrał kiedy miał 15 lat. Początki jego przygody z boksem związane są z klubem sportowym KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Natomiast rozwój kariery nastąpił we Wrocłwiu, gdzie kontynuował naukę po skończeniu gimnazjum. Pochodzący z Łagowicy Mateusz Masternak wielokrotnie sięgał po zwycięstwa na ringu zdobywając tytuł młodzieżowego Mistrza Świata federacji WBC, a następnie Mistrza Europy federacji EBU. Jednym z najcenniejszych trofeów jest pas federacji WBA w kategorii junior wagi ciężkiej zdobyty w 2015roku. Uczniowie z przyjemnością wsłuchiwali się w słowa mistrza, który obdarzony jest nie tylko talentem bokserskim, ale także znakomitym poczuciem humoru. Barwne opowieści wzbogacone o zdjęcia i filmy z walk bokserskich i treningów, wzbudziły podziw młodzieży. Najważniejszym momentem było spotkanie klas mundurowych "oko w oko" z "Masterm" na treningu, który dla nich poprowadził. Intensywne ćwiczenia pokazały wspaniałą kondycję naszej młodzieży, którą mistrz chwalił, dostrzegając wiele talentów bokserskich.

W nawiązaniu do słów, które przyświecają działalności charytatywnej Darii i Mateusza Masternaków "Pomaganie poprzez boksowanie" uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie zorganizowali zbiórkę żywności i wsparli akcję boksera i jego żony. Zgromadzone produkty zostały przekazane Schronisku dla kobiet z dziećmi w Kielcach.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj153
Wczoraj301
Tydzień454
Miesiąc5638
Wszystkie641324

Logowanie