Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Dzień Zdrowia w ożarowskim Zespole Szkół

DSC 0122Od trzech lat w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej – Curie oraz w Gimnazjum „ u Skłodowskiej obchodzony jest Dzień Zdrowia. Tradycyjnie na uczestników wydarzenia czekało wiele ciekawych wykładów, konkurs tematyczny i pyszny poczęstunek.

 

W tym roku Dzień Zdrowia w Ożarowie został połączony z obchodami z programem edukacyjnym Winiar ,,Żyj smacznie i zdrowo". Na zaproszenie Zespołu Szkół przybyli uczniowie z Gimnazjum w Tarłowie, Bidzinach i Annopolu.

Atrakcjami tego dnia były wykłady prowadzone przez prelegentów z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na temat zasad zdrowego żywienia oraz wpływu aktywności fizycznej na zdrowie. Uczestnicy wysłuchali również prelekcji na temat depresji i dopalaczy.

Na uczestników ożarowskiego Dnia Zdrowia czekał również konkurs dotyczący udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Poziom ,,młodych ratowników" okazał się być wysoki i wyrównany dlatego wszystkie drużyny zostały nagrodzone. Podczas wydarzenia odbył się także quiz wiedzy ,,ABC zdrowego żywienia", którego zwycięzcą zostali uczniowie z Gimnazjum w Tarłowie.

Oprawę artystyczną imprezy stanowił występ taneczny Grupy ,, XDANCE" prowadzony przez ucznia klasy II Technikum Dawida Bidzińskiego. Atrakcją był również kiermasz świątecznych stroików i ozdób wielkanocnych przygotowanych przez pracowników i podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Czekarzewicach. Dla wszystkich przygotowano również zdrowy, wiosenny poczęstunek, który jest zawsze miłym i smacznym akcentem tego przedsięwzięcia.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj155
Wczoraj301
Tydzień456
Miesiąc5640
Wszystkie641326

Logowanie