Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Uwaga! Konkurs!

Starosta Opatowski, Bogusław Włodarczyk oraz Powiatowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Opatowie zapraszają wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konkursie na opracowanie koncepcji zagospodarowania, wyposażenia i stałych ekspozycji oraz zaprezentowanie produktu turystycznego pod nazwą „Podziemna Trasa Turystyczna w Opatowie".


Przygotowane opracowanie koncepcji zagospodarowania, wyposażenia i stałych ekspozycji oraz zaprezentowanie produktu turystycznego pod nazwą „Podziemna Trasa Turystyczna w Opatowie" należy złożyć do 5 kwietnia 2017 roku do godziny 10:00.

Propozycje można zgłaszać w następujący sposób:

1) wysyłając na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
2) składając osobiście (lub przez pełnomocnictwo) w siedzibie Powiatowego Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Opatowie, ul. Henryka Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów, pokój nr 2;
3) przesyłając na adres Powiatowego Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Opatowie: ul. Henryka Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów.


Starosta Opatowski, Bogusław Włodarczyk wraz z Dyrektorem Powiatowego Centrum Turystyki i Rekreacji w Opatowie zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie. Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe:

1) za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie: 30.000 zł;

2) za zajęcie drugiego miejsca w konkursie: 15.000 zł;

3) za zajęcie trzeciego miejsca w konkursie: 5.000 zł;

4) za zajęcie czwartego miejsca w konkursie: 5.000 zł.


Szczegółowe zasady konkursu oraz formularz zgłoszeniowy zostały określone w regulaminie. Odpowiedzi na dodatkowe pytania można uzyskać w siedzibie Powiatowego Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Opatowie dzwoniąc pod numer : 797 994 743 lub wysyłając e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2

Zarządzenie o konkursie

Regulamin konkursu

Ogłoszenie o konkursie

Dokumentacja uzupełniająca

Prezentacja

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj153
Wczoraj301
Tydzień454
Miesiąc5638
Wszystkie641324

Logowanie