Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Święto Pań w powiecie opatowskim

DSC 0642Tradycyjnie już Dzień Kobiet w powiecie opatowskim minął w sposób wyjątkowy. Były kwiaty, życzenia. Jednak głównym punktem spotkań pań w powiecie opatowskim były koncerty ukraińskiego zespołu folklorystycznego Verhovyna w Ośrodkach Kultury w Opatowie i Ożarowie, które w każdym z miast obejrzało kilkaset Pań. Głównym organizatorem Powiatowego Dnia Kobiet był starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk.

Najpierw zaproszono Panie do Opatowskiego Ośrodka Kultury, gdzie z kwiatami czekali już Bogusław Włodarczyk - Starosta Opatowski, Zbigniew Wołcerz - Przewodniczący Rady Powiatu, Tomasz Świątek- radny Rady Powiatu Opatowskiego oraz Norbert Staniszewski - Kierownik WTZ w Opatowie i Klaudiusz Kędziora - radny Rady Miasta i Gminy Opatów.
- Drogie Panie, niech spełniają się marzenia, a uśmiech nie znika z Waszych twarzy. Wszelkiej pomyślności i radości tak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Życzę również, aby każdy dzień dostarczał Wam radości, a życie przynosiło jak najmniej problemów, jak również zadowolenia z siebie i swoich najbliższych oraz aby zawsze o Waszej pracy i codziennym poświęceniu pamiętano i doceniono – mówił Bogusław Włodarczyk Starosta Opatowski.
Po tych słowach pojawił się na scenie ze swoim programem artystycznym zespół Verhovyna, który wywołał burzę oklasków. Artyści w rytm tradycyjnych ukraińskich utworów ludowych rozkołysali publiczność.

- To najlepszy dzień kobiet w jakim brałam udział. Zespół dał z siebie wszystko. Jest nam jako kobietom bardzo miło, że organizatorzy tej dzisiejszej imprezy nie zapomnieli o nas i zapewnili taką moc atrakcji - mówi Teresa Bilska, jedna z uczestniczek z opatowskiego spotkania.

Ten sam program artystyczny mogły obejrzeć Panie w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie. Tym razem tulipany wręczali Bogusław Włodarczyk - Starosta Opatowski i Marcin Majcher Burmistrz Ożarowa oraz Mirosław Adamek - członek Zarządu Powiatu Opatowskiego, Jacek Dwojak - członek Zarządu Powiatu Opatowskiego i Krzysztof Mazurkiewicz - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Opatowskiego . W ożarowskich uroczystościach uczestniczył również Robert Sobieraj - dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm Kazimierza Kotowskiego oraz Krystyna Wieczorek - Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Ożarów.

Zanim na scenie ożarowskiego Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury pojawiła się gwiazda spotkania, Włodarze powiatu i miasta złożyli Paniom najserdeczniejsze życzenia.

 

wideoreportaż z obchodów Dnia Kobiet w Ożarowie

wideoreportaż z obchodów Dnia Kobiet w Opatowie

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj154
Wczoraj301
Tydzień455
Miesiąc5639
Wszystkie641325

Logowanie