Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS

feed-image Aktualności

Strażacka rywalizacja

IMG 0880Duch walki i ogromne emocje towarzyszyły w niedzielę, 9 czerwca uczestnikom zawodów pożarniczych, które odbyły się na stadionie sportowym w Wojciechowicach. W rywalizacji wzięło udział siedem jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Wojciechowice.

 

 

Więcej…
 
Wakacje nad Morzem Bałtyckim

huawei moje PG 145W dniach 17-27 czerwca wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej Nr 1 pod opieką wychowawców odpoczywali nad Morzem Bałtyckim. Wypoczynek połączony był z poznawaniem Wybrzeża Słowińskiego i integracją z innymi wychowankami z Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych z Nieskurzowa Nowego, Ożarowa, Tarłowa oraz Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej typu specjalistyczno- terapeutycznego w Opatowie.

 

 

Więcej…
 
RPO WŚ Podnoszenie efektywności kształcenia w Zespole Szkół nr 1 oraz Zespole Szkół nr 2 w Opatowie poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej”
środa, 19 lipca 2017 07:25

informacja o projekcie ZS Nr 1 w Opatowie po podpisaniu umowy dotacyjnej

Więcej…
 
Wielkie inwestycje w szkole na „Górce”

inwestycje 07.2017Zespół Szkół nr 1 w Opatowie wkracza w fazę wielkich zmian i rozwoju, który pozwoli podnieść jeszcze bardziej poziom kształcenia zawodowego.

 

 

 

Więcej…
 
Jubileuszowy Piknik w Kobylanach

IMG 0997Wakacje to czas wypoczynku, spotkań w gronie znajomych i rodziny, ale także dobrej zabawy. Tej ostatniej z pewnością nie zabrakło w niedzielę, 9 lipca na Pikniku Rodzinnym w Kobylanach. Powód do świętowania był wyjątkowy – Stowarzyszenie „Nasze Kobylany" obchodziło pięciolecie swojej działalności.

 

 

Więcej…
 
Uwaga!! Możliwe burze z gradem

Ostrzeżenie 52 -201711lipiec

 
Bezpłatne konsultacje z Funduszy Europejskich

Już w najbliższą środę, 12 lipca w Starostwie Powiatowym w Opatowie odbędą się bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich prowadzone przez specjalistów z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sandomierzu. Konsultacje odbywać się będą na III piętrze Starpstwa Powiatowego (pokój 310) w godzinach 10:00 - 15:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

 

Opat-w 12.07.2017

 
Ostrzeżenie meteorologiczne

ostrzeżenielipiecpoprawione

 
Sportowy projekt w sprawie kobiet

DSC 0228Stowarzyszenie Kultury Fizycznej R.M.G - Boks Ożarów wspólnie z organizacjami partnerskimi A.S.D. Colle Sannita F.C. (Włochy), Association Footura (Bułgaria) zajmie się realizacją projektu pn. "Stop - wykluczeniu społecznemu i dyskryminacji kobiet w sporcie". Projekt finansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+, akcja 1 -„Mobilność młodzieży i osób pracujących z młodzieżą".

 

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 275

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj96
Wczoraj251
Tydzień1227
Miesiąc5583
Wszystkie633166

Logowanie